Szanowni Państwo,

Od najbliższych dni w Polsce obowiązywać będą nowe obostrzenia sanitarne, związane z pandemią choroby Covid-19. Mając na uwadze najwyższą jakość organizowanego przez nas wydarzenia, podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu historycznej gry miejskiej „Bironowie w Sycowie” na wiosnę 2021r.

Zawsze dokładamy najwyższych starań, by organizowane przez nas wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści, radość i zadowolenie. Jesteśmy przekonani, że organizacja gry w terminie wiosennym pozwoli jeszcze bardziej podnieść merytoryczną jakość wydarzenia.

W imieniu całego zespołu organizacyjnego pragniemy serdecznie podziękować wszystkim współorganizatorom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie Gry Miejskiej. Dziękujemy patrolom za zaufanie i zgłoszenie się do gry. Wierzymy, że zmiana terminu nie zniechęci Was i pozwoli spotkać się w równie licznym gronie podczas poznawania historii Sycowa, za pomocą zaplanowanych przez nas zadań. Mamy nadzieję, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację przedsięwzięcia, które angażuje tak liczne grono mieszkańców naszej gminy. Zapewniamy także, że dołożymy wszelkich starań, by czas dzielący nas od kolejnej edycji gry wykorzystać do stworzenia jeszcze ciekawszego programu.

Aby przygotować Was jeszcze lepiej do wiosennego przedsięwzięcia, proponujemy wszystkim patrolom przedsmak zabawy. Już w listopadzie spotkamy się na grze online, która pozwoli Wam poczuć klimat XVIII wiecznego Sycowa.

Zespół organizacyjny gry miejskiej „Bironowie w Sycowie”
Anna Kamzol
Marta Majerczak
Wiktoria Chwałek
Anna Ćwiertnia
Małgorzata Findlik-Pawelska”