Tegoroczne edycja Gry będzie nieco inna, ale na pewno bezpieczna 
Zapraszamy wszystkich, którzy się jeszcze nie zgłosili – zdecydowanie warto! 👋
Dlaczego?
👉bo będzie bezpiecznie – dostosowaliśmy formułę gry do panujących obostrzeń, przez co spotkamy się z Wami na punktach w mieście za pośrednictwem Waszych telefonów z Internetem i serwisu YouTube 📱. Szczegóły wyślemy Wam po zgłoszeniu.
👉bo czeka nas kolejna alternatywna lokalna lekcja historii – tym razem przeniesiemy się do roku 1945. Dlaczego? O tym opowiemy podczas gry. 🙋‍♀️
👉bo w tym panującym szaleństwie należy także pamiętać o komforcie psychicznym. Zgodnie z wszelkimi ogłoszonymi obostrzeniami spacer jest w pełni legalny, nawet w przebraniach 😁 a przede wszystkim zdrowy.
Nie czekajcie ze zgłoszeniami za długo, liczba miejsc ograniczona. Patrole max. 5 osób.
Zgłoszenia: https://tiny.pl/74p58 lub w Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu