To był piękny weekend! Wśród tylu deszczowych dni udało się wykraść trochę słońca na ten czas! Idealna okazja, aby podziwiać piękną polską jesień i łapać ostatnie promienie letniego słońca.

W terminie 14-16 października odbył się rajd INO Poczekajcie. Impreza ta polega na wędrowaniu po terenach gminy Syców. Pozwala on na ukazanie atrakcyjności tych terenów, jak również na sprawdzenie swoich umiejętności orientacji na dwóch poziomach trudności.

W tym roku w X edycji rajdu na dwóch trasach startowało, aż 14 patroli. 7 na trasie normalnej i 7 na trasie dla szaleńców. Trasa podstawowa opierała się na prostych mapach przeznaczona głównie dla zuchów i harcerzy. Trasa dla szaleńców obfitowała w azymuty! Jest ona skierowana przede wszystkim do wędrowników i instruktorów.

Pierwszą nagrodę na trasie dla szaleńców (już po raz drugi!) zdobył patrol z Wrocławskiego Kręgu Akademickiego ‘Polifonia’. Natomiast na trasie normalnej zwyciężczyniami był patrol dziewczyn z 23 Drużyny Harcerskiej ‘Brzask’ w Szczodrowie.

Dziękujemy, że chcieliście spędzić ten weekend z nami. Gratulujemy zwycięzcą i zapraszamy za rok!