DSC_0224

Dnia 22 lutego wszyscy harcerze z całego świata obchodzili Dzień Myśli Braterskiej . Z tej okazji w naszym Hufcu od 4 lat organizowany jest internetowy konkurs z wiedzy o skautingu i ZHP. W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć zasięg naszego konkursu co zaowocowało ogromnym zainteresowaniem z innych środowisk.

Podobnie jak w poprzednich edycjach test składał się z 22 pytań o różnym poziomie trudności. Na rozwiązanie zadań każdy uczestnik miał 30 minut. Po zażartej rywalizacji do ostatnich minut wyłoniliśmy 2 pierwsze miejsca oraz 3 miejsca drugie. Następnie przeszliśmy do dogrywek gdzie zmierzyły się uczestniczki z najwyższym wynikiem: Sara Florczak wraz z Gracją Bober o pierwsze miejsce. Również Polańska Joanna, Znujk Hanna i Kucharska Anna brały udział w dogrywce w której walczyły o miejsce 3. Laureatami konkursu zostali: I miejsce – Gracja Bober Hufiec Łagiewniki II miejsce – Sara Florczak Hufiec Syców III miejsce – Polańska Joanna Hufiec Wrocław SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM ! Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wspólną zabawę!